Hakkımızda

NGTN Dış Ticaret ve Danışmanlık LTD. ŞTİ., kıymetli paydaşlarına; Dış Ticaret, Yönetim, Hibe Destek, Kurumsal Sürdürülebilirlik, Yatırım Teşvik, Marka, Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve Enerji Danışmanlığı alanlarında yenilikçi, çağdaş ve dinamik yapısıyla profesyonel olarak hizmet vermektedir.
Dış ticaret kapsamında, ‘’Uluslararası Ticaret Elçileri’’ olarak adlandırdığı, bunun yanısıra danışmanlık çerçevesinde de alanında uzman, donanımlı ve deneyimli kadrosuyla; şeffaflık, dürüstlük ve organizasyonel çeviklik ilkeleri bağlamında aksiyon almaktadır.
NGTN Dış Ticaret ve Danışmanlık LTD. ŞTİ., günümüzün değişken piyasa koşullarını ve artan ticaret hacmini göz önüne alarak, üretici ve tüketici arasında köprü görevini üstlenmektedir. Türkiye’den ve yurtdışından ihracat veya ithalat yapmak isteyen müşterimiz, bir ürün talep ettiğinde veya satmak istediğinde, ürünün/ürün grubunun niteliğine ve ücret skalasına göre pazar araştırması yaparak, anlaştığı kurumsal ve güvenilir lojistik firmaları aracılığı ile hızlı bir işbirliği içinde satış ve pazarlama imkânı sunmaktadır.
Ticaret hacmini, etki alanını ve rekabet gücünü arttırarak, işini kaliteli olarak büyütmek isteyen, markalaşmayı ve sürdürülebilir olmayı hedefleyen, müşterilerimize, dünyanın farklı bölgelerinde oluşan network ağı ve portföyüyle, bürokratik engelleri aşan operasyonel yapısıyla maksimum seviyede destek vermektedir.
NGTN’de çözüm odaklı, girişimci kimliğimiz ile firmanızın ölçeği ve sektörü ne olursa olsun çok kanallı ticaret yapabilmeniz için hedef kitlenize ve ihtiyaçlarınıza uygun, rasyonel riskler alarak, dünyayı ve değişimleri iyi okuyarak ve gözlemleyerek ticari stratejiler ve hamleler üretiyoruz.
Geliştirdiğimiz metotlar, sahadan almış olduğumuz tecrübe ve birikimlerle, yeniliklere açık yapımız sayesinde, datalarımızı ve bilgi depomuzu sürekli harmanlayarak, güncelleyerek en hızlı ve esnek bir şekilde, küresel ticarete uyum sağlama gayreti içerisindeyiz.
Dünya’da bizlerle aynı doğrultuda ilerleyen firmalardan farklılığımızı, klasikleşen ve rutin bir hal alan ticaret mantığından ziyade; yeni nesil girişimcilik toplumunda etkileme değeri yüksek, inovasyon odaklı, içsel ve dışsal faydası artmış, teknolojik temelli çıktılara yol açan birimler olarak görüyor ve rekabet ettiğimiz firmalara ilkelerimiz ve politikamızı iddialı bir bakış açısı ve eksenle sergiliyoruz.

BAŞARILI PROJELER İLE UZUN VADELİ BİR ORTAKLIK KURALIM.