Endüstriyel Mutfak

Paslanmaz çelikten imal edilerek, her kullanıma uygun mutfak ihtiyaçlarının, mutfak projelendirmesinden son kullanım şekline kadar hazırlanmasını sağlayan sanayi sektörüdür endüstriyel mutfak. Her sektöre hizmet verebilecek endüstriyel mutfak ekipmanları firmaları mutfakların ihtiyacını karşılayabilecek ve uzun süre kullanıma uygun olarak kaliteli paslanmaz ürünleri ve mutfak gereçlerini imal edip satışını yapmaktadır.

Toplam büyüklüğü yaklaşık olarak 2,5 trilyon dolar olan demir çelik sektörü, dünya ekonomisinin yaklaşık %3,8’ini oluşturmakta olup, doğrudan 6 milyondan fazla kişiye istihdam yaratmaktadır. Dünya demir çelik üretiminde Çin, ABD, Japonya, Hindistan ve Rusya ana üreticiler olarak göze çarpmaktadır. 2019 yılında Dünya Çelik Birliği (WSA) verilerine göre, dünyada 1.870 milyon ton demir çelik üretilmiştir. WSA verilerine göre, dört yıl üst üste büyüme ve 2019 rekor düzeyde 1.870 milyon ton üretimin ardından 2020 yılının ilk dokuz ayında yıllık %3,1 düşüşle 1.349 milyon ton üretim olmuştur.

Her gün gelişim rekorları kırmaya devam eden endüstriyel mutfak sektörünün ihtiyaç duyduğu spesifik döküm parçalarının imalatına yönelik çözümleriyle şirketimiz paydaşlarıyla sürekli istişare halindedir. Üretici olmanın ve uluslararası firmalarla rekabetin oldukça zorlu olduğu endüstriyel mutfak sektörü içerisinde yer alan çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimiz pastada en büyük payı almaya devam ediyor.

 

Türkiye endüstriyel mutfak sektörünün üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, kalite anlayışı, uluslarası rekabet gücü ile dünya pazarlarında kendini ispatlayarak, bu sektörde dünyada ilk 3 sıraya Türkiye’yi taşımıştır.

 

Ülkemizde son yıllarda gelişen Ar-Ge ve inovasyon anlayışı ile alanında lider olacağı ise kaçınılmaz bir gerçek. Endüstriyel Makina konusunda partnerlerine sayısız olanaklar sunan şirketimiz dünyanın doğusundan batısına gerek otel restoran ve cafe mutfaklarından gerekse en ücra köşelerde ocağı tüten her eve hayatı kolaylaştıran ekipmanlar götürmeye taliptir.

Download Alanı

BAŞARILI PROJELER İLE UZUN VADELİ BİR ORTAKLIK KURALIM.